Založ si blog

Nové tváre do politiky ? Prečo, nie ? Babiš oznámil, euro nie , vklad by bol, miliardy korún.

Na trhovisku je vždy veľa osôb a stretnete tam aj človeka.

Veľkým prekvapením bolo ,že ozaj keďže staršie dámy a dôchodcovia si vraj podľa viacerých ,nevedia predstaviť lepšieho politika ,ako máme pána premiéra Fica.

Omyl ,vážení občania , dozvedeli sme sa dnes a pousmiali , no neber aspoň tú kytku a cukrík je zadarmo aj tak nás okrádajú tí u moci.

Spýtala som sa a to ,že vaša generácia nedá dopustiť a bude voliť túto stranu ,čo nám vládne ako to ide dokopy ?

Odpoveď veľmi hodná a istá zaznela ,uvidíme a počkajte si do volieb.

Máme mladých v rodinách a veru konečne sa nám otvárajú oči čo a koho sme volili.

Boli tam asi panie z jednej bytovky na trhu alebo sa poznajú a sú dobré známe, nakoľko pospomínali aj dozadu na éru ešte v rokoch -93-až -2002.

Vyznali sa že tiež fandili a pekne vravel ich idol vtedy a ukázalo sa ,že nebolo to až tak dobré.

Veru ,sklamania z nasledujúcich rokov boli veľké u nich vraj.

Tvrdo záhoracky povedali , eném nové ksichty nééé té co majú plné gágory a hcú už lem dožit.

Uvidíme po voľbách ako to mysleli a ako to celé dopadne vo voľbách.

Ešte jedna vec vyšla navonok od pána Babiša a to ,že neodporúča momentálne sa zaradiť do eurozony a dať tam vklad -miliardy -51 milard a druhý vklad -50miliard českých korún ,je kríza s trhom a sankciami s RUSKOm a o 39% sa nám znížil zisk v ekonomike.

Potom ,už len správy pre bratov českých , no prečo nám v rokoch 2004-2008 nikto z odborne zdatných politikov neoznámil tento fakt ,že občan Slovák ,my máme na vklady povinné do eurozony ,lebo ty si ochotný znášať -uťahovanie opaskov a dáš sa oblbnúť?

No,to je hnus a to je slušne napísané ,čo sa politik zasa Slovenský nebojí zatajiť občanom a v iných štátoch to ihned na začiatku ešte než to idú spraviť ,tak oboznámia občana.

A to sme my národ takí akí sme, nám stačí nadávať raz na ľavo ,potom na pravo ,no aby sme povedali DOSŤ a budú tu nový politici a nové strany a hnutia ako v Čechách aj inde ,to nie?

Zvážme ,pokrivili nás všetkých a dostali títo do polohy ,že my si žobráci neveríme a hádame sa o omrvinku a slovíčko.

Skúsme spraviť aj my ten pomyselný krok u volieb a ozaj si navoliť ,nové tváre a nové strany ,hnutia ,už horšie by nemalo to byť ako to máme teraz.

Jedine ,že by tí noví zistili a dali konečne zisťovať ,kde mizli peniaze z odvodov a daní a to by bola muzika za všetky naše prachy ,čo nás ako občanov obrali títo porevoluční politici.

V každom štáte sú aj súdení politici ,no my máme tak svätých a poctivých ,že vždy sa začne tres.stíhanie   a vždy sa stratí do zabudnutia.

O tomto je strach ,dostať teraz do politiky nové tváre a nových ľudí.

Čiže,kradlo sa na pravo ,kradne sa na ľavo .

Prečo, nemať nových  a dať im možnosť na začiatok si tiež -zarobiť bezpracne a z daní občanov ?

Už to spravili vo viacerých štátoch EU a sú tu občania.

Nacionalizmus ? TERORIZMUS-do 89-VEC, NEVIDANA . .. .

08.06.2015

Slováci a v minulom režime sa občan nemusel obávať, nacionalistov ,teroristov ,čo a kde sme to dospeli s demokraciou ? Veru, lepšie už bolo a nikdy už nebude a tá zloba a nacionalizmus a terorizmus viac »

Závažné udalosti posledných dní.

02.06.2015

Ozaj vieme ,čo vlastne žijeme a čo bude s nami ? Povstane národ proti národu. V minulom storočí prišli vo vojnách o život miliony ľudí. Jeden britský historik napísal:,,Dvadsiate storočie viac »

Chceli sme Západ a Ameriku , máme ju aj s chudobnými a hladujúcimi deťmi.

01.06.2015

Neviem ako chcú a či sa podarí pomôcť u nás uprchlíkom ,no ak západ dá eurá tak potom áno. škoda veľká ,že pre naše deti v dolinách a dedinkách na ústraní nie sú peniaze na pomoc. viac »

práca, zamestnanie, nezamestnanosť

Voľných je 35-tisíc pracovných miest

20.01.2017 19:27

Počet nezamestnaných zapísaných na úradoch práce ďalej klesá. Miera evidovanej nezamestnanosti dosiahla v decembri 2016 hodnotu 8,76 percenta.

kauza B.A. Haus, kauza Bašternák, Bonaparte,

Bašternák doručil informácie o majetku

20.01.2017 19:01

Podnikateľ Ladislav Bašternák doručil na Okresnú prokuratúru Bratislava I vyjadrenie s prílohami, ktoré by malo vysvetľovať niektoré otázky súvisiace s jeho majetkom.

Porošenko

Porošenko zatvára svoj jediný závod v Rusku

20.01.2017 17:13

Najväčší ukrajinský výrobca cukroviniek Roshen, ktorého vlastní ukrajinský prezident Petro Porošenko, plánuje zatvoriť svoju jedinú továreň v Rusku.

Trump, Obama

Operácia Guľový blesk, alebo ako vyzerá striedačka v Bielom dome

20.01.2017 17:05

"Celý dom musí byť taký, aký ho chce mať prichádzajúca rodina," hovorí bývalý hlavný ceremoniár Bieleho domu Stephen Rochon o zmenách v sídle amerického prezidenta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 27716x
Priemerná čítanosť článkov: 1260x

Autor blogu

Kategórie